Kviečiame naudotis lietuviška teisine duomenų baze „Infolex“

Nuo 2016 m. skaitytojai vėl gali naudotis lietuviška teisinės informacijos paieškos sistema INFOLEX

Skaityti daugiau...

Skirta parama projektui „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Varėnos rajono savivaldybėje“ įgyvendinti

2018 m. vasario 6 d. Europos socialinio fondo agentūra ir Varėnos rajono savivaldybės administracija pasirašė projekto „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Varėnos rajono savivaldybėje“ (Nr. 10.1.3-ESFA-R-920-11-0001) sutartį, pagal kurią projektui įgyvendinti numatoma skirti 172 733,52 Eur (iš jų Europos socialinio fondo lėšos – 146 823,49 Eur, savivaldybės biudžeto lėšos – 25 910,03 Eur).

Skaityti daugiau...

„Kultūros įstaigų infrastruktūros modernizavimas Varėnos mieste“

Varėnos rajono savivaldybės administracija pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ priemonę 07.1.1-CPVA-R-305 „Modernizuoti savivaldybių kultūros infrastruktūrą“ įgyvendino projektą „Kultūros įstaigų infrastruktūros modernizavimas Varėnos mieste“.

Skaityti daugiau...

Varėnos rajono savivaldybėje pagerinta paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybė

Varėnos rajono savivaldybės administracija baigia įgyvendinti projektą „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Varėnos rajono savivaldybėje“ (Nr. 10.1.3-ESFA-R-920-11-0001), finansuojamą Europos Sąjungos ir savivaldybės biudžeto lėšomis. Siekiant pagrindinio šio projekto tikslo – gerinti asmenų aptarnavimo Varėnos rajono savivaldybės viešojo valdymo institucijose kokybę ir didinti teikiamų paslaugų prieinamumą visuomenei – per beveik pusantrų metų sėkmingai buvo įvykdyta daug įvairių veiklų.

Skaityti daugiau...

Rugpjūčio mėnesio renginiai

Skaityti daugiau...

Projekto „Daryk su džiaugsmu“ renginiai

„Daryk su džiaugsmu“ – tai projektas, skirtas Varėnos krašto bendruomenių stiprinimui per skaitymo skatinimo, kūrybines, edukacines, krašto pažinimo veiklas.

Skaityti daugiau...

Mobilioji biblioteka išriedėjo į Varėnos rajono kaimus

Šiandien į pirmąją oficialiąją kelionę išriedėjo moderniai įrengta ir pritaikyta mobilioji biblioteka. Tai pirmoji tokio tipo biblioteka Lietuvoje. Jos naudojimo tikslas – stiprinti kaimo bibliotekas, o gyvenvietėse, kuriose nėra bibliotekų, teikti Varėnos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Savivaldybės administracijos paslaugas. Siekiama didinti teikiamų paslaugų prieinamumą visuomenei bei gerinti asmenų aptarnavimo kokybę.

Skaityti daugiau...

Pleneras su Sigute Ach

Kviečiame dalyvauti Varėnos rajono savivaldybės administracijos įgyvendinamo projekto „Daryk su džiaugsmu“ renginiuose.

Rugpjūčio 23 dieną Varėnos viešojoje bibliotekoje vyks pleneras visai šeimai „Kūrybos diena su Sigute Ach“. 

Skaityti daugiau...

Kviečiame dalyvauti „Skaitymo iššūkyje“

Skaitymo iššūkis“ kviečia įvairaus amžiaus skaitytojus aktyviai dalyvauti ir pasinerti į knygų pasaulį, domėtis skaitymu, literatūra, dalytis ja su bičiuliais ir išmėginti laimę prizų loterijoje. 
Akcijos tikslas – per vasarą (birželio 1– rugpjūčio 31 d.) perskaityti penkias knygas. 
1.lietuvių autoriaus knygą;
2.knygą, kurią rekomendavo bibliotekininkas;
3.knygą apie keliones;
4.knygą geltonu viršeliu;
5.knygą, kurios pavadinimas prasideda ta pačia raide, kaip ir jūsų vardas.
Užsiregistruokite, dalyvaukite ir laimėkite! Norintieji dalyvauti varžytuvėse gali registruotis bibliotekoje ir savarankiškai, užpildę internetinę registracijos formą www.vasarasuknyga.lt, nurodę savo biblioteką ir įvertinę perskaitytą knygą.
Visi, sėkmingai įveikę „Skaitymo iššūkį“ ir gavę patvirtinimą el. paštu, dalyvaus bendroje loterijoje, kurioje bus galima laimėti tris pagrindinius prizus: dovanų kuponą dviračiui įsigyti, paspirtuką ir elektroninę skaityklę. Laimėtojai bus renkami burtų keliu, o varžytuvių pabaigoje vasariškais knygų skirtukais bus apdovanoti visi dalyvavusieji. Kviečiama sekti „Vasaros su knyga“ „Facebook“ paskyrą ir laimėti papildomų prizų. 

Dėmesio!

Nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d. bibliotekos darbo laikas:

Skaityti daugiau...