INFOLEX

Varėnos viešoji biblioteka turi nemokamą prieigą  prie  duomenų bazės INFOLEX. Praktika su integruota teisės aktų paieška.

„INFOLEX. Teisės aktai ir „INFOLEX. Praktika“ - abu šie pagrindiniai teisės šaltinių registrai sudaro unikalią, vientisą, suderintą teisinės informacijos paieškos sistemą, kuria naudojasi praktikuojantys teisininkai, verslo, finansų, valstybės valdymo specialistai, teismų darbuotojai ir kt.
INFOLEX sistemą verta naudoti, kai reikalinga išsami ir patikima informacija iš autoritetingų šaltinių bei kai reikia greitai ir lengvai rasti svarbiausia. INFOLEX Praktika – visi aukštesniųjų teismų procesiniai sprendimai, o taip pat konsultacijos, apžvalgos ir kt. INFOLEX Teisės aktai - nauja, išsami teisės aktų paieškos sistema, lenkianti savo pirmtakes tiek turinio, tiek funkcionalumų kokybe. Visi dokumentai abiejose paieškos sistemose tarpusavyje susiję loginiais ryšiais, ir tai leidžia dirbti sklandžiai: ieškoti, derinti, apibendrinti, visapusiškai išnagrinėti teisinę informaciją, gauti reikiamas žinias per trumpesnį laiką.

Kviečiame naudotis šia teisinės informacijos duomenų baze!

Daugiau laisvai prieinamų duomenų bazių galite rasti čia