Kovo 20-24 d.

Bilušis, Mantas
Kaip Varėna tapo Vakarų Lietuva ir kodėl nereikia investuoti į būstą Šiauliuose. – Portr. // Lietuvos žinios. – 2018, kovo 21, p. 4.

Glavickienė Elena, Cibulskienė Laimutė
„Lietuvybės ir Sąjūdžio šėlsmo  per  Varėną  ir Lietuvą  genamas“:  [apie Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Juozui Dringeliui skirtos edukacinės programos pristatymą Varėnos viešojoje bibliotekoje].- Iliustr. // XXI amžius. – 2018, kovo 23, priedas „Sidabrinė gija“, p. 3.

Jakavonis, Gediminas
„Čiugunkelis“: [apie „Lietuvos geležinkelių“ veiklą bei geležinkelį Varėnos rajone ]. – Iliustr. // Alytaus naujienos. – 2018, kovo 22, p. 5.

Kibyšiai: [apie vagystę negyvenamoje sodyboje Varėnos rajone]. – Rubrika: Kas, kur, kada: nuo Visagino iki pajūrio // Lietuvos rytas. – 2018, kovo 24, p. 10.

Lietuviškas lobis – mineralinio vandens šaltinis Varėnoje: kuo galime didžiuotis?: [„Neptūno“ gamyklos vadovo Tado Narankevičiaus pasakojimas apie Varėnos krašte telkšantį vieną vertingiausių šalyje natūralaus mineralinio vandens šaltinių]. – Iliustr. // Lietuvos rytas. – 2018, kovo 22, p. 3.

Marcinkonių seniūnijos socialinė darbuotoja: „Daryti gera – mano hobis“: [apie Marcinkonių seniūnijos socialinio darbo organizatorę Danutę Stankūnienę]. – Iliustr. // Alytaus naujienos. – 2018, kovo 22, p. 1.

Pečiukonienė, Kristina
Drąsus spalvų ir tekstūrų miksas: [apie daugiau nei prieš 20 metų įrengto gyvenamojo namo Varėnoje renovaciją, interjero atnaujinimą]. – Iliustr. // Mano namai. – 2018, Nr. 3, p. 46-56.

Pradedamas kaupti nacionalinis nematerialaus kultūros paveldo vertybių bankas: [apie Vilniaus rotušėje vykusį 2017 metais patvirtintų nacionalinio sąvado vertybių pristatymą; minimos Varėnos rajono Pietinių (šilinių) dzūkų dainavimo tradicijos Žiūrų kaime]. – Iliustr. // Savivaldybių žinios. – 2018, kovo 24, Nr. 6, p. 17.

Rafanavičienė, Genovaitė
Medžiai vietą užleis takams ir aikštei: [apie Varėnos parko modernizavimą ir pritaikymą visuomenės poreikiams]. – Iliustr. // Lietuvos rytas. – 2018, kovo 21, p. 15.

Varėnos viešoji biblioteka, 2018 m.                     Sudarė E. Glavickienė