Kovo 28 – balandžio 7 d.

Averkienė, Rūta
Festivalyje „Dainos iš tremties“ išdainuota skaudi pokario istorija: [apie Varėnoje nuskambėjusį respublikinį dainų festivalį „Dainos iš tremties“, skirtą prisiminti ir pagerbti Pietų Lietuvos partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą]. – Iliustr. // Savivaldybių žinios. – 2018, Nr. 7, bal. 7, p. 21.

Averkienė, Rūta
„Neptūno dieną“ daugiavaikės šeimos nuotaikingai leido Varėnos baseine. – Iliustr. // Savivaldybių žinios. – 2018, Nr. 7, bal. 7, p. 18.

Česnulevičienė, Renata
Gimtajai kalbai skirti posmai: [apie Varėnos viešojoje bibliotekoje vykusį Lietuvių kalbos dienoms skirtą literatų klubo „Jievaras“ renginį]. – Iliustr. // Tarp knygų. – 2018, kovas, p. 36.

Krušinienė, Emilija
Pasaulinė poezijos diena paminėta Panočiuose: [apie Alytaus apskrities literatų klubo „Tėkmė“ literatų dalyvavimą Panočių pagrindinėje mokykloje vykusiame Pasaulinės poezijos dienos paminėjime]. – Iliustr. // Dainavos žodis. – 2018, bal. 6, p. 6.

Krušinskaitė, Rita
Renovacija: Alytaus regione su 20 paraiškų teikėjų pasirašytos sutartys: [rašoma, kad Varėnos rajono savivaldybėje pateiktos paraiškos pateko į rezervinį sąrašą]. – Iliustr. // Alytaus naujienos. – 2018, kovo 31, p. 12.

Perkelti stumbrus – nelengva užduotis gamtosaugininkams: [apie stumbrų perkėlimą į adaptacijos aptvarą Dainavos girioje Dzūkijos nacionaliniame parke]. – Iliustr. // XXI amžius. – 2018, bal. 6, priedas „Abipus Nemuno“, p. 4.

Skaičiai apie mūsų atliekas: kiek šiukšlinome ir kiek mokėjome?: [apie komunalinių atliekų tvarkymą Alytaus regione; minimas Varėnos rajonas] // Dainavos žodis. – 2018, bal. 6, p. 2.

Vainilaitytė, Ugnė
Diena su „Varėnos pienelio“ vadove: kaip provincijos pieninė tapo konkurencinga eksportuotoja. – Iliustr. // Verslo žinios. – 2018, kovo 28, p. 5.

Varėnoje – nepilnamečių patyčios socialiniuose tinkluose: [apie Varėnos jaunimo socialiniuose tinkluose sukurtą grupę pavadinimu „Varėnos marozai“]. – Iliustr. // Dainavos žodis. – 2018, bal. 6, p. 3.

Varėnos viešoji biblioteka, 2018                                     Sudarė E. Glavickienė