Rugpjūčio 6-10 d.

Grinius, Adomas
Staiga užsigeidę grybų, vairuotojai patys tampa „grybais“: [apie vairuotojų nedėmesingumą eismui bei prekeivius pakelėse; minimi Naujieji Valkininkai]. – Iliustr. // Valstiečių laikraštis. – 2019, rugpj. 7, p. 11.

Kašelionis, Bronius
Gruncinis dzūkas nuo Margotės ir Pakrykštės: [pokalbis su kultūrininku, kraštotyrininku, knygų autoriumi Broniumi Kašelioniu; minimas iš Sapiegiškės kaimo kilęs poetas Antanas Kalanavičius ir humoreskų kūrėjas Aloyzas Tendzegolskis] / kalbėjosi Juozas Šorys. – Iliustr. // Šiaurės Atėnai. – 2019, rugpj. 9, p. 14-15.

Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regionuose bus mažianamas invazinių augalų neigiamas poveikis[minima Varėnos rajono savivaldybės administracija bei Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija] // Vakaro žinios. – 2019, rugpj. 9, p. 5.

Muilo fabrike gamins ir saldainius: [apie žurnalisto ir keliautojo Vytaro Radzevičiaus bei jo bičiulių ketinimą Merkinėje išsinuomotuose pastatuose atidaryti viešbutį su restoranu ir atgaivinti senuosius verslus]. – Iliustr. // TV antena. – 2019, rugpj. 10-16, Nr. 32, p. 4.

Pasieniečiai kontrabandininką Varėnos rajono keliukais vijosi 18 kilometrų. – Iliustr. // Dainavos žodis. – 2019, rugpj. 9, p. 8.

Pritrūko vairavimo įgūdžių: [apie Varėnos rajone nuo pasieniečių sprukusį cigarečių kontrabandininką, kuris nesuvaldė automobilio ir kelis kartus vertėsi]. – Iliustr. // Lietuvos rytas. – 2019, rugpj. 6, p. 16.

Varėnos viešoji biblioteka, 2019 m.                               Sudarė E. Glavickienė