Spalio 1–5 d.

Averkienė, Rūta
Pagerbti krašto kultūrai ir menui nusipelnę kraštiečiai: [apie Senosios Varėnos Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje vykusį M. K. Čiurlionio 144-ųjų gimimo metinių paminėjimą bei Varėnos krašto kultūrai ir menui nusipelniusių žmonių apdovanojimą]. – Iliustr. // XXI amžius. – 2019, spal. 4, priedas „Abipus Nemuno“, p. 1.

Baublys, Juozas
Iškirtę miškus, naujus sodinsime dirbamoje žemėje?: [Seimo Kaimo reikalų komiteto nario Juozo Baublio komentaras apie Lietuvos Respublikos teritorijos bendrojo plano koncepciją iki 1950 metų] / parengė Jolanta Kažemėkaitytė. – Iliustr. // Ūkininko patarėjas. – 2019, spal. 3, p. 4.

Čiginskaitė, Goda
Varėnos Grybų šventėje – dzūkiškų gėrybių ir linksmybių gausa. – Iliustr. // Dainavos žodis. – 2019, spal. 4, p. 3.

Gudavičius, Henrikas
Gedulinė..: liūdnų prisiminimų ir skaudžių vaizdų knyga: [apie kaimų ir vienkiemių vardų naikinimą Lietuvoje; minimi Levūnų ir Vilkiautinio kaimai Varėnos rajone]. – Iliustr. // Žaliasis pasaulis. – 2019, spal. 3, p. 1, 3.

Gustaitytė, Violeta
Sulčių spaudimo darbymetis neprilygsta praėjusiam sezonui: [minima Varėnos rajone, Matuizų seniūnijoje, veikianti Voriškių sulčių spaudykla]. – Iliustr. // Ūkininko patarėjas. – 2019, spal. 1, p. 1, 3.

Kazakevičienė, Rima
Žemdirbiams – didesni mokesčiai: [minima Varėnos rajono žemės ūkio bendrovė „Tėviškė“]. – Iliustr. // Valstiečių laikraštis. – 2019, spal. 2, p. 7.

Koją kišo ir sausra, ir lietus: [apie grybavimo čempionatą Marcinkonių miškuose]. – Iliustr. // Lietuvos rytas. – 2019, spal. 1, p. 16.

Tamakauskas, Zigmas
Pasižvalgymas po Dzūkijos žemę: [apie Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Kauno filialo narių pažintinę kelionę po Merkinę, Liškiavą, Panarą]. – Pab. Pradžia: rugs. 28. - Iliustr. // Lietuvos aidas. – 2019, spal. 5-12, p. 8-9.

Turonis, Kęstutis
Varėna – lietaus ritmu!: įspūdis iš 24-osios grybautojams skirtosios šventės Varėnoje. – Iliustr. // Žaliasis pasaulis. – 2019, spal. 3, p. 1-2, 8.

Skripkauskas, Juozas
Žemaitija grybais lenkia Varėną?: [minimos grybavimo varžybos Marcinkonių miškuose]. – Iliustr. // Ūkininko patarėjas. – 2019, spal. 5, p. 11.

Žukienė, Solveiga
Mobilioji biblioteka pasieks atokiausius kaimus: [apie Varėnos mobiliosios bibliotekos teikiamas paslaugas Varėnos rajono gyventojams]. – Iliustr. // Tarp knygų. – 2019, rugsėjis, p. 38,

Varėnos viešoji biblioteka, 2019 m.                   Sudarė Elena Glavickienė