Spalio 22-26 d.

Almonaitis, Vytenis
Lietuvos kariai prie demarkacinės linijos ties Žilinais ir Valkininkais: [apie Žilinuose mokytojavusį Adomą Kaulių bei jo darytas nuotraukas ties demarkacine linija, Žilinų ir Valkininkų geležinkelio stoties apylinkėse 1939 metais]. – Iliustr. // Voruta. – 2019, spal. 26, p. 1, 7.

Bradūnienė, Onutė
Keletas stabtelėjimų prie savojo krašto poeto: [apie poetą, eseistą Stasį Stacevičių ir jo kūrybą]. – Iliustr. // Šiaurės Atėnai. – 2019, spal. 25, p. 15.

Jakimavičius, Algimantas
Asmenybių brydės: Tadas Ivanauskas ir Pranciškus Baltrus Sivickis: iškilieji gamtininkai-mokslininkai – paralelės, gyvenimo vingiai, kryžkelės, takoskyros...: [apie Tado Ivanausko ir jo žmonos Honoratos Musteikos kaime įkurtą lietuvišką mokyklą 1918 m.]. – Iliustr. // Žaliasis pasaulis. – 2019, spal. 24, p. 1, 3, 5.

Kandratavičius, Andrius

Ugniagesiai ėjo į pragarą, o žiurkės bėgo iš jo: [pokalbis su Varėnos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininku Andriumi Kandratavičiumi apie gaisro padangų perdirbimo gamykloje Alytuje malšinimą ] / [kalbėjosi] Milda Kuizinaitė. – Iliustr. // Lietuvos rytas. – 2019, spal. 26, p. 3.