Spalio 29-31 d.

Baškytė, Rūta
Liepa, bėk iš šventoriaus: [pokalbis su Valstybės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos direktoriaus pavaduotoja Rūta Baškyte apie projektą „Kraštovaizdžio vertybių apsauga ir pritaikymas pažinti“; minimi šaltinis Ūlos akis bei Dzūkijos nacionaliniame parke esanti Gaidžio kopa] / [kalbėjosi] Augustas Ukteris. – Iliustr. // Žaliasis pasaulis. – 2019, spal. 31, p. 1, 6, 8, 11.

Genienė, Virginija
Mirusiems reikia tik nuoširdžios maldos: [apie Vilniaus etninės kultūros centro kultūrinių renginių koordinatorę ir organizatorę Mariją Zalanskaitę-Liugienę, kilusią iš Mardasavo kaimo, jos prisiminimai apie mirusius artimuosius, Vėlinių papročius Dzūkijoje ir Mardasavo kaime]. – Iliustr. // Valstiečių laikraštis. – 2019, spal. 31, p. 1, 3.

Kažemėkaitytė, Jolanta
Vėlei mielesnis medis – ne šaltas akmuo: [lietuvių etninės kultūros žinovės Marijos Liugienė mintys apie Vėlinių papročius, prisiminimai apie mirusius artimus žmones]. – Iliustr. // Ūkininko patarėjas. – 2019, spal. 31, p. 12, 14.

Tavorienė, Vida
Žemdirbiai kyla į kovą: [ apie mokesčių didinimo ir naujų mokesčių įvedimo projektus ūkininkams bei žemdirbių planuojamas protesto akcijas; Lietuvos nederlingų žemių naudotojų asociacijos vadovės Danutės Karalevičienės komentaras apie ūkininkų apmokestinimą ir jų protestą]. – Iliustr. // Valstiečių laikraštis. – 2019, spal. 31, p. 1-2.

Varėnos viešoji biblioteka, 2019 m.                       Sudarė Elena Glavickienė