Lapkričio 5-9 d.

Arnatkevičiūtė, Laima
Dingusios ir gyvos istorijos pėdsakais: [apie Karoliniškių bendruomenės ir Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Vilniaus skyriaus narių kelionę į Merkinę bei susitikimą su buvusiu partizanu Juozu Jakavoniu-Tigru Kasčiūnų kaime] // Tremtinys. – 2019, lapkr. 8, p. 8.

Averkienė, Rūta
Grybų šventė: [apie grybavimo čempionatą ir Grybų šventę Varėnoje]. – Iliustr. // XXI amžius. – 2019, lapkr. 8, p. 16.

Gudavičius, Henrikas
Gyvenimas be senatvės – apie keliautoją Rimantą Krupicką (1943-2009): [ minimi Čepkeliai, Liškiava, Žiūrai]. – Iliustr. // Būdas. – 2019, Nr. 5, p. 76-84.

Kudzienė, Aldona
Devynių dešimčių būties atodanga: [apie Dainavos apygardos partizaną Juozą Makselę-Šarūną, kilusį iš Moliadugnio kaimo]. – Iliustr. // Alytaus naujienos. – 2019, lapkr. 7, p. 8, 10.

Liugaitė-Černiauskienė, Modesta
Apie dainininkę ir pasakotoją Ievą Zalanskaitę-Turonienę: [apie iš Mardasavo kaimo kilusią garsaus liaudies dainininko Petro Zalansko seserį Ievą Zalanskaitę-Turonienę] // Būdas. – 2019, Nr. 5, p. 85-86.

Uktveris, Augustas
Aptikti save gamtoje: pasikalbėjimas su Dzūkijos nacionalinio parko Gamtos mokyklos vadovu Gintautu Kibirkščiu. – Iliustr. // Žaliasis pasaulis. – 2019, lapkr. 7, p. 1, 6, 11.

Zalanskaitė-Turonienė, Ieva
„Dainuodavom pareidami iš laukų rugius pjovį“: [atsiminimai apie gimtąjį Mardasavo kaimą, tėvus, seseris ir brolius, savo vestuves] / parengė Birutė Būrienė. – Iliustr. // Būdas. – 2019, Nr. 5, p. 87-95.

Varėnos viešoji biblioteka, 2019 m.                        Sudarė Elena Glavickienė