Lapkričio 26-30 d.

Averkienė, Rūta
Senoji Varėna: [apie Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios Senojoje Varėnoje 25-ųjų pašventinimo metinių paminėjimą]. – Iliustr. // XXI amžius. – 2019, lapkr. 29, p. 14.

Baranauskaitė, Daina
Alytus ir Druskininkai stoja piestu prieš vandens įmonių jungimą: [apie Aplinkos ministerijos siūlymą jungti Alytaus miesto ir rajono, Varėnos, Lazdijų rajonų bei Druskininkų vandens tiekimo įmones]. – Iliustr. // Dainavos žodis. – 2019, lapkr. 29, p. 7.

Česnulevičienė, Renata
Ir vėl ruduo eilėraštį pašaukė: [apie Varėnos viešojoje bibliotekoje vykusią Alytaus ir Varėnos literatų šventę „Poezijos rudenėlis“]. – Iliustr. // Tarp knygų. – 2019, lapkritis, p. 43.

Pražudė pomėgis rūkyti lovoje: [apie Paversekio kaime kilusį gaisrą ir jame žuvusį vyrą]. – Iliustr. // Lietuvos rytas. – 2019, lapkr. 27, p. 17.

Širvys, Robertas
Dūmų detektorius galėjo išgelbėti varėniškio gyvybę: [apie gaisrą Paversekio kaime ir jo metu žuvusį vyrą] // Vakaro žinios. – 2019, lapkr. 26, p. 6.

Vyšniauskaitė, Birutė
Į gamtą – tęsti prosenelių tradicijų: [apie Laimos ir Kosto Mačionių sodybą Pamerkių kaime ir ten vykstančias edukacijas vaikams]. – Iliustr. // Lietuvos rytas. – 2019, lapkr. 30, priedas „Gyvenimo būdas“, p. 10.

Varėnos viešoji biblioteka, 2019 m.                           Sudarė E. Glavickienė