Gruodžio 3-7 d.

Atsakė smūgiais: [apie Čebatorių kaime vykusį incidentą tarp policijos pareigūnų ir neblaivių asmenų] // Lietuvos rytas. – 2019, gruod. 5, p. 7.

Gudavičius, Henrikas
2019 metų gamtos anomalijos, keistenybės ir atradimai: [minimas Dzūkijos nacionalinis parkas ir Čepkelių valstybinis gamtinis rezervatas, sūrininkas Valdas Kavaliauskas]. – B. d. - Iliustr.. // Žaliasis pasaulis. – 2019, gruod. 5, p. 1, 6.

Zubrutė, Liucija
Investuoja į 200 vietų senjorų namus Dzūkijoje: [apie tai, kaip UAB „Veisnera“ Varėnos r. Spenglos kaime įsigytą apleistą internatinę mokyklą ketina paversti senjorų namais]. – Iliustr. // Verslo žinios. – 2019, gruod. 5, p. 9.

Varėnos viešoji biblioteka, 2019 m.                                   Sudarė E. Glavickienė