Kur skrenda margieji paukščiai

 Lapkričio 5 d. į Varėnos viešąją biblioteką  susirinko literatūros, poezijos kūrėjai ir mylėtojai. Tradicinė „Poezijos rudenėlio” šventė, kurią organizuoja Alytaus literatų klubas „Tėkmė“ ir Varėnos literatų klubas „Jievaras“ sukvietė visus, ieškančius šviesos, jaukumo ir atgaivos rudens poezijoje.

Skaityti daugiau...

„Gimtoji kalba mūsų krašto literatų kūryboje“

Varėnos literatų klubas „Jievaras“  minėjo  Tarptautinę Gimtosios kalbos dieną.

Skaityti daugiau...

Petras Miliūnas: Apie „Sudrumstą ramybę“

„Poetui iš sielų gelmių išsprūstančios eilės – tai ne gyvenimo papuošalas. Tai pats gyvenimas.“ Šiuos Poetės Janinos Degutytės žodžius tarsi patvirtina kasdieniškų situacijų ir išgyvenimų kupina varėniškio inžinieriaus literato Petro Miliūno kūryba. Kovo 3 –ią, pažymint Tarptautinę rašytojų dieną, poezijos mylėtojai susirinko į naujo, 2014 m. išleisto eilėraščių rinkinio „Sudrumsta ramybė“ pristatymą Varėnos viešojoje bibliotekoje.

Skaityti daugiau...

Gyvenimo gūsiuose

Saulėtą birželio 30-osios popietę poezijos mylėtojai rinkosi Varėnos kultūros centro Valkininkų filiale pasveikinti Mariją Inkrataitę-Blažulionienę išleidusią jau aštuntąjį savo eilių rinkinį „Gyvenimo gūsiuose“. Skaityti daugiau...

Lyg atgijęs retro atvirukas

Ach tas sentimentalusis retro... arba, kas sieja dvi moteris – Oną Balčiūnienę-Tamulevičiūtę ir Danutę Jarmalaitę-Žarkaitienę. Žinoma – poezija, meilė ir muzika.

Skaityti daugiau...

Didžiuokimės savo tarmėmis, kalbėkime tarmiškai

Jau tradiciškai literatūros mylėtojai, rašytojai ir skaitytojai vasario 21 dieną mini Gimtosios kalbos dieną.

Skaityti daugiau...
Pradėti Ankstesnis 1 2 Sekantis Pabaiga