Naujienos

Mes juk broliai, broliai Grimai!

Mes ne graikai, ne gruzinai,
Ne grafai ir ne grafinai,
Mes ne grybai, ne grybukai,
Ne graužikai, ne graužtukai.
Mes ne griežčiai, ne grūdai,
Ne gružliai, ne grambuoliai.
Ir ne gruzdai, ir ne grašiai,
Ir ne grumstai, ir ne grąžtai,
Ne granatos, ne granatai.
Ir ne grotai, ir ne grikiai,
Ir ne gramai ir ne gripai,
Mes juk broliai, broliai Grimai!

Skaityti daugiau...

Saugus internete

Kabelių biblioteka

Vasario 8-13 dienomis Varėnos viešosios ir kaimo bibliotekų darbuotojos kvietė skaitytojus vaikus pasimokyti saugaus elgesio internete.

Skaityti daugiau...

Metų knygos rinkimai

Varėnos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus darbuotojos Bibliotekų metus pradėjo akcija „Metų knygos rinkimai 2015“. Bendradarbiaudamos su „Šaltinėlio“ pradinės mokyklos bibliotekininke Aldona Griežiene, sausio ir vasario mėnesių antradieniais ir ketvirtadieniais organizavo vaikų knygų penketuko pristatymus.

Skaityti daugiau...

Knygų turtingos Kalėdos

Kalėdų proga UAB „Neptūno vandenys“ Varėnos viešajai bibliotekai padovanojo per 130 naujų vaikiškų knygų, edukacinių, lavinamųjų žaidimų. Ta proga Varėnos viešosios bibliotekos kolektyvas organizavo tradicinę popietę „Pasitikim Kalėdas su Neptūnu“.

Skaityti daugiau...

Knygų šalies paslaptys

Lapkričio 30 dieną Varėnos viešojoje bibliotekoje įsikūrė keliaujanti Knygų šalis, kurios kūrybinėje studijoje „Tu gali sukurti knygą” Senosios Varėnos ir Varėnos trečių klasių mokiniai pasinėrė į knygų kūrimo džiaugsmus.

Skaityti daugiau...

Vėl lankėsi vaikų rašytojai

Prieš mėnesį, dar tebešviečiant rudenio saulutei, Marcinkonių ir Valkininkų jaunieji skaitytojai džiaugėsi mėgstamų rašytojų Vytauto Račicko ir Kęstučio Kasparavičiaus viešnage. Paspaudus šaltukui, populiarūs kūrėjai vėl sugrįžo į mūsų rajoną, kad geru žodžiu sušildytų mažųjų širdeles.

Skaityti daugiau...