Naujienos

Savanorė Irina ir jos užsiėmimai

Sveiki, varėniškiai. Esu Irina, man 26, atvykau į Varėną dešimčiai mėnesių savanoriauti Varėnos viešojoje bibliotekoje. Esu diplomuota žurnalistė. Dirbau reklamos vadybininke verslo įmonėje.

Mėgstu rankdarbius, muziką, piešimą, kates, fitnesą (šiek tiek dirbau ir trenere), groti gitara. Turbūt ne vienam iškyla klausimas, ką gi aš veikiu ir veiksiu bibliotekoje.

Turiu daug idėjų ir galiu pasidžiaugti, kad kelios iš jų jau realizuojamos ir įgyvendinamos, o kai kurioms iš jų trūksta nei daug, nei mažai – Jūsų dėmesio.

Nuo gruodžio mėnesio, kiekvieną trečiadienį organizuoju dailiųjų darbelių klubo „Kaleidoskopas“ užsiėmimus, kurių įvyko jau devyni. Mes gaminome koliažus, klijavome aplikacijas iš spalvoto popieriaus, piešėme, lipdėme ir dekoravome gyvūnus iš sūdytos tešlos, gaminome gyvūnus iš siūlų, lankstėme origamius, pynėme apyrankes. Kiekviename užsiėmime – nauja veikla. Planuose –Užgavėnių kaukių gamyba, lipdiniai iš molio, modelino, magnetukų ant šaldytuvo kūryba, skirtukų dekoravmas ir t. t. Galiu pasidžiaugti, kad kiekvieno užsiėmimo metu sulaukiu vis daugiau dalyvių.

Kiekvieną antradienį 14-16 val. organizuoju kalbos klubą „Matrioška“, kurio metu konsultuoju rusų kalbos klausimais. Kaip ir minėjau mokiniams: „namų darbų neruošiu, bet jeigu turite klausimų ar neaiškumų – mielai Jums padėsiu, juk tai mano gimtoji kalba“. Jeigu atsirastų entuziastų grupė, galėtume rengti filmų peržiūras arba tai, kas Jums labiau prie širdies, siekiant pagilinti rusų kalbos žinias.

Kas nėra girdėjęs apie Harį Poterį? Jeigu ne knygą skaitęs, tai bent jau knygos ekranizacijas arba Hario Poterio prekės ženklo gaminius, kurių išties apstu, matęs. Taigi – mes su Plungės bibliotekos savanore Merve kviečiame vasario 23 d. (pirmadienį) dalyvauti viktorinoje „Haris Poteris“ Varėnos viešojoje bibliotekoje. Viktorinoje dalyvaus Varėnos ir Plungės komandos, kurios varžysis per Skype. Bus atsakinėjama į klausimus apie populiariąją knygų seriją Haris Poteris. Nugalėtojų komandos laukia prizai. Skubėkite registruotis, nes komandoje tik 4 dalyviai. Viktoriną rekomenduojame 6-8 klasių mokiniams. Kontaktai: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. "> Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba tiesiog užeikite pas mane į Vaikų ir jaunimo literatūros skyrių, čia būnu kasdien.

Dar gi aš pakviesiu Jus į dokumentinių filmų peržiūras, kurios vyks ketvirtadieniais, o pirmasis susitikimas – vasario 12 d. (ketvirtadienį) 15.30 Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje. Kiekvieno susitikimo metu žiūrėsime filmus anglų kalba (su anglų kalbos subtitrais) ir gilinsime anglų kalbos žinias. Apie kitų renginių datas informuosime per bibliotekos interneto svetainę www.biblioteka.varena.lt ir bibliotekos facebook paskyrą.

Nuoširdžiai kviečiu ateiti į mano organizuojamus susitikimus arba tiesiog susipažinti, pabendrauti. Kviečiu visus – ir mažus ir didelius. Lauksiu Jūsų bibliotekoje.

Irina Tulaeva