Rugpjūčio mėnesio renginiai

Renginys

Vieta

Atsakingas asmuo

Vardas, pavardė tel., e. p.

14 val.

Varėnos viešosios bibliotekos mobiliosios bibliotekos išlydėtuvės į Varėnos rajono kaimus

Varėnos rajono savivaldybė (Vytauto g. 12)

Dargužių biblioteka

Rimutė Gudonienė,

Kabelių biblioteka

Antosė Kibirkštienė,

Krivilių biblioteka

Zita Varanavičienė,

Matuizų biblioteka

Vidutė Stadalnykienė,

Nedzingės biblioteka

Irena Krutulienė,

Sarapiniškių biblioteka

Rugpjūčio 1 d.

Spaudinių paroda vaikų rašytojui ir dailininkui

Pauliui Juodišiui

Varėnos viešoji biblioteka (III aukštas)

Lina Blėdienė, tel. 8 611 10 471, el.   p.

„Mano krašto istorija“

Dubičių biblioteka

Regina Lukoševičienė,

Rugpjūčio 3 d. 14 val. 30 min.

„Po tėviškės medžiais“: kraštiečių ir bendruomenės susitikimas

Dubičių biblioteka

Regina Lukoševičienė,

Rugpjūčio 3 d.

Kraštotyros paroda „Literatai – jubiliatai“ (L. Gaidukevičienė, S. Lee, J. Grigaitienė, J. Kavaliauskienė, J. Vaicekauskas)

Varėnos viešoji biblioteka (I aukštas)

Renata Česnulevičienė, tel. (8 310) 31640,

Rugpjūčio 5 d.

Spaudinių paroda

„Pasaulyje žinoma – Pamela Lyndon Travers“

Varėnos viešoji biblioteka (III aukštas)

Ona Denutienė, tel. 8 611 10 471, el.   p.

Rugpjūčio 6 d.

Antanui Smetonai

Varėnos viešoji biblioteka (I aukštas)

Vaiva Miškinė, tel. (8 310) 31640,

Rugpjūčio 6 d. 15 val.

Paskaita ir kūrybinės dirbtuvės „Kiekvienas gali padaryti filmą“

Valkininkų bendruomenės namai

Rugpjūčio 6 d. 17 val.

Kulinarinė programa su maisto degustacija „Dzūkijos regiono skoniai“

Valkininkų bendruomenės namai

Rugpjūčio 8 d. 7 d.

Spaudinių paroda   Antanui Smetonai

„Istorijos puslapius vartant“

Rugpjūčio 10 d. 16 val.

Mobiliosios bibliotekos „chill“ zona su Wi-Fi ir gera muzika Jaunimo dienoje Merkinėje

Prie Merkinės piliakalnio

Rugpjūčio 13 d.

Spaudinių paroda Baltijos kelio 30-mečiui

Nuo Vilniaus iki Talino“

Naujųjų Valkininkų biblioteka

Danutė Blažulionienė, el. p.

Rugpjūčio 14 d.

Kraštotyros paroda

„Varėnos krašto vietovardžiai poezijoje“

Varėnos viešoji biblioteka (II aukštas)

Elena Glavickienė, tel. (8 310) 31639,

Rugpjūčio 16 d. 14 val.

Literatūros valandėlė

„Paslaptis – knygoje“

Varėnos viešoji biblioteka

Lina Blėdienė, tel. 8 611 10 471, el. p.

Rugpjūčio 16 d.

Spaudinių paroda Česlovui Kudabai

„Pėsčiojo riterio dalia: Česlovo Kudabos laikas, darbai ir asmenybė“

Rugpjūčio 20 d. 12 val.

Garsiniai skaitymai: Jurga Baltrukonytė „Filmukai“

Rugpjūčio 20 d.

Spaudinių paroda Baltijos kelio 30-mečiui

„Baltijos kelias – triumfo valanda kelyje į nepriklausomybę“

Ona Dabravolskienė, tel. (8 310) 31640,

Rugpjūčio 22 d.

Spaudinių paroda

„Kelionė po pasakų pasaulį “

Aurelija Blažulionienė, el. p.

Rugpjūčio 23 d. 9–12 val.

Pleneras su vaikų knygų rašytoja, dailininke ir leidėja Sigute Ach „Akvarelė ir vaizduotės galia“

Varėnos viešoji biblioteka

Rugpjūčio 23 d. 13–16 val.

Pleneras su vaikų knygų rašytoja, dailininke ir leidėja Sigute Ach „Mano pasaulis kaip kūrinys“

Varėnos viešoji biblioteka

Rugpjūčio 23 d. 17–20 val.

Kūrybos vakaras šeimai su vaikų knygų rašytoja, dailininke ir leidėja Sigute Ach: miniatiūra „Mano linksmasis herojus“, kygos-angelo kūrimas

Rugpjūčio 30 d.

Spaudinių paroda Jonui Mačiukevičiui

„Ką gyvenimas skyrė“