Pleneras su Sigute Ach

Kviečiame dalyvauti Varėnos rajono savivaldybės administracijos įgyvendinamo projekto „Daryk su džiaugsmu“ renginiuose.

Rugpjūčio 23 dieną Varėnos viešojoje bibliotekoje vyks pleneras visai šeimai „Kūrybos diena su Sigute Ach“.

PROGRAMA:

9 val. „Akvarelė ir vaizduotės galia”. Miniatiūrinio kilimo kūrimas (skirtas 3-6 kl. mokiniams).

13 val. „Mano pasaulis kaip kūrinys”. Tapymas ant kartono lakštų, įterpiant grafikos, koliažo elementus. (skirtas vyresnių klasių moksleiviais).

16 val. Kūrybos popietė šeimai. Miniatiūrų „Mano linksmasis herojus” ir „Knygos angelo“

kūrimas akvarele, pastele ir pieštukais (skirtas visai šeimai).

Reikalinga išsankstinė registracija! Kreiptis į VB bibliotekos darbuotojas arba tel. 8-685-04875

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.

Projektas įgyvendinamas kartu su partneriais iš Lenkijos Ožyšo gminos. Varėnos rajono savivaldybei tenkanti projekto lėšų dalis – 62 645 Eur, iš Europos regioninės plėtros fondo (Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos) finansuojama 85 proc. šios sumos.