Šauniausias skaitmeninis konsultantas

Nuo 2018 m. balandžio Varėnos rajono bibliotekos dalyvauja projekte „Prisijungusi Lietuva“. Bibliotekininkės daug dirbo: mokė gyventojus skaitmeninio raštingumo, konsultavo juos, subūrė e. skautus, kūrybiškai ir išmaniai organizavo „Saugesnio interneto savaitės“, „Skaitmeninės savaitės“, „Senjorų dienų internete“ veiklas, dalyvavo kitose teminėse akcijose.

Projektui gerokai  įpusėjus galime didžiuotis   pasiektais rezultatais. Projekto „Prisijungusi Lietuva“ konkurso vertinimo komisija  atrinko kiekvienoje apskrityje šauniausių rezultatų projekto veiklose pasiekusią biblioteką. Alytaus apskrities nugalėtoja – Varėnos viešoji biblioteka! O šauniausio skaitmeninio konsultanto vardas suteiktas Naujųjų Valkininkų bibliotekos darbuotojai Danutei Blažulionienei už aktyvią ir kūrybingą veiklą tobulinant savo krašto gyventojų skaitmeninius įgūdžius.

Nuoširdžiausi sveikinimai darbščiajai Danutei!

Varėnos viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė

Daiva Armonienė