Gerumu sušildyk

Gruodžio 21 dieną visi skubėjo į bendrą Panočių pagrindinės mokyklos, bibliotekos ir kultūros namų organizuotą Advento popietę „Gerumu sušildyk“.

Skaityti daugiau...

Laiko kryžkelė

Gruodžio 12 d. Matuizų kaimo bibliotekoje vyko renginys – fotografijų parodos „Laiko kryžkelėje“ uždarymas.

Skaityti daugiau...

Kviečiame puodeliui arbatos

Už lango sūkuriuojant snaigėms, taip norisi jaukios šilumos. O tą jaukumą, šilumą ir tikrumą suteikia ne tik minkštas apklotas, bet ir šilta arbata. Gardi arbata, pilama į mylimą puodelį iš arbatinuko ir smaližiaujant naminiu pyragu... Viskas apie arbatą, jos gaminimo tradicijas ir šventinius kepinius, Veronikos Tiškevičienės arbatinukų kolekcija – Varėnos viešojoje bibliotekoje veikiančioje parodoje „Kviečiu puodeliui arbatos“.

Skaityti daugiau...

Prisiglauskim prie skubančio laiko

Gruodžio 12 dieną į Krivilių bibliotekoje organizuotą Advento popietę rinkosi knygos mylėtojai, bibliotekos bičiuliai ir svečiai, uždegta Advento vainiko antroji žvakė.

Skaityti daugiau...

Padėkos raštais apdovanotos ir Varėnos bibliotekininkės

Gruodžio 11 d. į Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką suvažiavo, sugužėjo Alytaus ir Vilniaus apskričių savivaldybių viešųjų bibliotekų darbuotojai. Jau 3-ią kartą organizuota Vilniaus regiono geriausio metų bibliotekininko konkurso „Riešutas“ apdovanojimų ceremonija.

Skaityti daugiau...

Svečiuose pas raganą Lilę

Gruodžio 11 dieną 1–4 klasių mokiniai ir jų mokytojai atkeliavo į Panočių biblioteką susitikti su Vokiečių rašytojo Ludgerio Jochmanno (slapyvardžiu Knister) knygų heroje „Ragana Lile“.

Skaityti daugiau...