Loreta Skorbienė (1968–2020)

Šių metų gruodžio 14 d. anapilin iškeliavo ilgametė Varėnos viešosios bibliotekos Marcinkonių padalinio bibliotekininkė Loreta Skorbienė.

Skaityti daugiau...

7-asis susitikimas Ežio dvare

Pagaliau įvyko ilgai lauktas tradicinis 7-asis vaikų meninės kūrybos festivalis „Susitikimas Ežio dvare“. Šventė turėjo vykti gegužės mėnesį vaikų poeto Martyno Vainilaičio sodyboje Vaitakarčmio kaime dalyvaujant žymiems rašytojams, vaikų literatūros tyrinėtojams, dailininkams, aktoriams, linksmai klegant vaikams. Dėl susidariusios ekstremalios padėties kelis kartus keista renginio data, o dėl saugumo nutarta persikelti į virtualią erdvę.

Skaityti daugiau...

Mokymai Panaros bibliotekoje

Spalio 20 ir 21 dienomis Panaros bibliotekoje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ mokymai pažengusiems.

Skaityti daugiau...

Senjorų dienos

Spalio 19–23 dienomis Dubičių, Nedzingės, Panočių, Senosios Varėnos bibliotekos dalyvavo akcijoje „Senjorų dienos internete 2020“. Stebėjo interneto transliacijas „E. sveikata: judėkime ir sau padėkime“, „E. laisvalaikis: stebėkime ir kurkime“, „E. paslaugos: patogiai ir saugiai“, „E. saugumas: draugaukime ir neapsigaukime“, „E. sodas: planuokime, virtualiai, sodinkime realiai“, kuriose savo srities ekspertai dalijosi žiniomis, patirtimi apie interneto ir technologijų privalumus. Transliacijų metu buvo užduodami klausimai, dalyvauta viktorinoje.

Skaityti daugiau...

Skaitmeninė savaitė Žilinų bibliotekoje

Tradicinėje projekto „Prisijungusi Lietuva“ akcijoje „Senjorų dienos internete 2020“ siekiama sudominti ir paskatinti Lietuvos senjorus daugiau ir drąsiau naudotis šiuolaikinėmis išmaniosiomis technologijomis, mokoma saugiai naršyti ir kritiškai vertinti informaciją.

Skaityti daugiau...

Senjorų dienos Naujųjų Valkininkų bibliotekoje

Spalio 19–23 d. Naujųjų Valkininkų bibliotekos lankytojai senjorai stebėjo tiesiogines transliacijas „E. sveikata: judėkime ir sau padėkime“, „E. laisvalaikis: stebėkime ir kurkime“, „E. paslaugos: patogiai ir saugiai“, „E. saugumas: draugaukime ir neapsigaukime“, „E. sodas: planuokime, virtualiai, sodinkime realiai“. Visos temos buvo įdomiai pateiktos, informatyvios, o paskutinė – „Planuokime virtualiai, sodinkime realiai“ sulaukė ypač didelio susidomėjimo.

Skaityti daugiau...