Poezijos popietė Naujųjų Valkininkų bibliotekoje

Valkininkų kraštas ypatingas ne tik savo gamtos grožiu, turtinga istorine praetimi bei jos paminklais, bet ir gyvo bei įtaigaus žodžio meistrėmis  kaimo poetėmis. Į susitikimą su Naujųjų Valkininkų bibliotekos skaitytojais atvyko dvi Valkininkų krašto poetės  Eugenija Strazdienė ir Dana Ivanauskaitė-Volungevičienė.

Skaityti daugiau...

Tarptautinė vaikų gynimo diena ir knygų namelio atidarymas

Mažieji Matuizų bibliotekos skaitytojai Tarptautinę vaikų gynimo dieną šventė skvere prie kaimo kryžiaus. Dalyvavo Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Varėnos rajone vedėja Aušra Bačinskienė, patarėjos Jolanta Mikulskienė ir Ramunė Purelienė, Varėnos rajono policijos komisariato pareigūnės Asta Kumpaitė ir Asta Kašėtienė.

Skaityti daugiau...

Ačiū Jums, Mokytojai!

Mokytojo profesijos atsakomybė yra begalinė, bet dovana už kasdienius įveiktus iššūkius ir vargus yra neįkainojama.

Skaityti daugiau...

Advento vainiką nupynėm kartu

Šventinė Kalėdų laukimo nuotaika neįsivaizduojama be advento vainiko, tai pirmas ateinančių didžiausių metų švenčių ženklas ir dažniausiai būtent šis vainikas pirmasis papuošia mūsų namus šventiniu laikotarpiu. Jis tradiciškai yra pinamas likus keturioms savaitėms iki Šv. Kalėdų, tai himnas gamtai, kuri atgyja, tai himnas šviesai, kuri nugali tamsą.

Skaityti daugiau...

Advento vainikas

Gamta užmigdo žemę ir augaliją, žvarbus oras ir dažni lietūs ar sniegas, vis trumpėjančios dienos, saulės stoka į namus įneša kiek slogesnę nuotaiką ir keistą nerimą.

Skaityti daugiau...

Atminties kelias

Rugsėjo 10 dieną vyko „Atminties kelio 1941–2021“ eisena bei Varėnos žydų bendruomenės sunaikinimo paminėjimas.

Skaityti daugiau...