Gamtos spalvos

Sausio 24 dieną Žilinų bibliotekoje vyko renginių ciklas „Gamtos ritmu“, norint paskatinti vaikų domėjimąsi gamta, pasaulio įvairove. Dalyvavo Žilinų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai ir mokytoja Gema Bankauskienė.

Mažieji dalyvavo viktorinoje, iš paveikslėlių ir aprašymų stengėsi atpažinti gyvūnus, augalus. Minė mįsles, klausėsi aktorių grupės „Teatriukas“ atliekamų dainų „Žvėrių lopšinė“, „Razumnas kiškelis“, „Šuldu buldu“. Skaitė pamokančią istoriją – Prano Mašioto pasaką „Kiškis Smaližis“, aptarė kiškelio poelgį ir jo nuotykius. Surengė originalių ir išradingų kūrybinių darbelių – koliažų parodą-konkursą „Drambliuko kelionė“. 11 darbelių naudodami karpinius, balionus, skaidrias, blizgias akytes su kojele ir kitus dekoravimo ruošinius, atliko Viltė, Patricija, Džesika, Rusnė, Viltė, Goda, Dominykas, Miglė, Martynas, Monika ir Aurita.

Žilinų bibliotekos bibliotekininkė

Aldona Valatkevičienė