Saugesnio interneto savaitė Kriviliuose

Krivilių bibliotekoje vasario 11 ir 13 dienomis vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė, skaitmeninio raštingumo mokymai pažengusiųjų grupei „Būkime saugūs internete“.

Dalyviai mokėsi, kaip būti saugesniems internete ir apdairiai dirbti su technologijomis, kaip saugiau naudotis socialiniais tinklais, kaip atpažinti galimas grėsmes ir rizikas internete, kokių pagrindinių saugumo priemonių imtis, siekiant apsaugoti skaitmeninius įrenginius. Stebėjo tiesiogines transliacijas: „Sukčiai internete: kaip apsisaugoti?“, „Sekstingas: žaidimas ar nusikaltimas?“. Mokymuose dalyvavo 14 gyventojų.
Vasario 12 dieną vyko popietė vaikams apie saugų internetą. Dalyviai žiūrėjo filmus apie patirtas patyčias internete, pavojus, tykančius virtualioje erdvėje. Žinias pasitikrino spręsdami testus, žaisdami. Lankytojams atmintinės apie saugų internetą.

Krivilių bibliotekos bibliotekininkė

Zita Varanavičienė