Literatūrinis protmūšis

Spalio 15 d. Varėnos viešojoje bibliotekoje vyko tiesioginė transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, kuri vykdo skaitymo skatinimo programos akciją „Literatūriniai protmūšiai bibliotekose“.

Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje į „Literatūrinius protmūšius bibliotekose“ užsiregistravo „Ryto“ progimnazijos 3 a klasės mokiniai (mokytoja Rima Žukienė) ir pirmame etape rungėsi su visos Lietuvos trečių ir ketvirtų klasių komandomis. Visi vaikai turėjo išmaniuosius įrenginius, mokėjo naudotis „Kahoot" programėle arba platforma www.kahoot.it. Atsakinėdami į klausimus apie rašytojus – Astridą Lindgren, Kęstutį Kasparavičių, Džanį Rodarį ir literatūrinius personažus – Pinokį, Čipoliną, Bruknelę. Vaikai buvo drąsūs, ryžtingi ir patyrė daug gerų emocijų nors ir sutrukdė techniniai nesklandumai.

Varėnos VB Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus vedėja
Aldona Skamarakienė