Diena nulėmusi ateitį

Kovo 10 dieną Panaros kultūros centre vyko teminė popietė „Diena nulėmusi ateitį“, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiui paminėti. Popietę organizavo bibliotekos ir kultūros centro darbuotojos Nijolė Česnulevičienė ir Onutė Bubnelienė.

Skaityti daugiau...

Juozas Dringelis – Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras

Lietuvos Nepriklausomybės  atkūrimo 30-metis

Varėnos viešosios bibliotekos II aukšte parengta spaudinių paroda, skirta Lietuvos  Nepriklausomybės Akto signatarui Juozui Dringeliui atminti

Skaityti daugiau...

Lietuvos žiniuonė – Eugenija Šimkūnaitė

2020-uosius Seimas yra paskelbęs Eugenijos Šimkūnaitės metais.

Varėnos viešojoje bibliotekoje, Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (1 a.) veikia  spaudinių paroda  „Lietuvos žiniuonė – Eugenija Šimkūnaitė“.

Skaityti daugiau...

40-ties paukščių belaukiant

Kovo 10-oji – 40-ties paukščių diena. Pagal mūsų senolių kalendorių tikima, kad šią dieną į Lietuvą jau būna sugrįžę svetur žiemojusių 40 paukščių rūšių.

Skaityti daugiau...

Baisiai linksmos kaukės

Užgavėti į Varėnos viešąją biblioteką  susirinko gražus būrys vaikų ir suaugusiųjų.

Skaityti daugiau...

Naujienos apie Dakaro ralį

Vasario 29 dieną prie Varėnos viešosios bibliotekos puikavosi Odisėjas – ištikimas Dakaro ralio media komandos „iGo2Dakar“ automobilis, kuris tik ką buvo parplukdytas iš Saudo Arabijos. O su bibliotekos lankytojais bendravo ir šviežiais Dakar 2020 įspūdžiais dalinosi media komanda – varėniškis Mindaugas Plukys ir fotografas Andrius Laucius.

Skaityti daugiau...