Vasara su knyga

Rugpjūčio 30 dieną Krivilių bibliotekoje vyko Pauliaus Juodišiaus knygos „Amarėlio pyragas“ garsinis skaitymas.

Skaityti daugiau...

Žilinų bibliotekoje viešėjo Dalius Skamarakas

Rugpjūčio 28 dieną Žilinų bibliotekoje lankėsi „Keistuolių“, „Domino“ ir „Atviro rato“ teatrų aktorius, kuriantis vaidmenis dar ir kine bei serialuose, filmų įgarsintojas, dainuojamosios poezijos atlikėjas-bardas, kultūrinių renginių vedėjas, laidos „Girios televizija“ redaktorius ir vedėjas Dalius Skamarakas. Aktorius jau septyni metai turi sodybą Žilinuose ir čia su šeima leidžia vasaras.

Skaityti daugiau...

Pasieniečio profesija

Birželio 14 dieną Krivilių bibliotekoje vyko popietė „Kilnumas, ištvermė, drąsa. Renginyje dalyvavo Valstybinės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės Aleksandro Barausko užkardos vyresnioji pasienietė Agnė Ikasalaitė ir Vilniaus pasienio rinktinės Gintaro Žagunio užkardos jaunesnysis specialistas Deividas Varanavičius.

Skaityti daugiau...

Apie Antaną ir Sofiją Smetonas

Birželio 7 dieną Varėnos viešojoje bibliotekoje paskaitą „Lietuvos šimtmečio asmenybės: Antanas ir Sofija Smetonos“ skaitė atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Konstitucinio Teismo teisėjas, buvęs vidaus reikalų ministras, teisininkas, parlamentaras dr. Stasys Šedbaras ir Smetonų gyvenimo tyrinėtoja, Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros Kaune muziejininkė, istorikė dr. Ingrida Jakubavičienė, moderavo rašytoja Loreta Jastramskienė.

Skaityti daugiau...

Kas yra Europa?

Birželio 12 dieną Varėnos viešojoje bibliotekoje lankėsi Rytų Europos studijų centro direktorius Linas Kojala ir Seimo narys dr. Laurynas Kasčiūnas. Pristatyta L. Kojalos knyga „Europa? Pokalbiai su prezidentais, ministrais, patarėjais ir taksistais apie mūsų ateitį“, vyko diskusija, kokios Europos Sąjungos reikia Lietuvai, ar artėja lūžis, kai Lietuvai teks rinktis tarp ES ir JAV?

Skaityti daugiau...

Gedulo ir vilties diena

Birželio 14 d. Naujųjų Valkininkų kaimo gyventojai prie geležinkelio stoties paminėjo Gedulo ir vilties dieną.

Skaityti daugiau...