Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena su kava ir muzika

Spalio 1-ąją į Dubičių biblioteką rinkosi senjorės paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių ir Pasaulinę muzikos dieną. Į renginį dalyves sukvietė bibliotekininkė Regina Lukoševičienė ir kultūros centro direktorė Valentina Šlavenec.

Skaityti daugiau...

Širdyje dar ne sutema

Spalio 1 d. Perlojoje vyko renginys, skirtas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti. Sakoma, kad kiekvienas amžiaus tarpsnis savaip gražus, atnešantis naujų patyrimų, minčių ir veiklos.

Skaityti daugiau...

Metai – mūsų išmintis

Atėjo ruduo, o su juo kartu į Panočius atkeliavo graži šventė, skirta Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti. Gyvenimo tėkmė mus visus neša į ramų, dosnų ir išmintingą brandos užutėkį.

Skaityti daugiau...

Prisimintas poetas Antanas Kalanavičius

Rugsėjo 17 dieną su Antano Kalanavičiaus artimaisiais apsilankėme Sapiegiškės kaimo kapinaitėse, kuriose prieš 30 metų amžino poilsio atgulė poetas.

Skaityti daugiau...

Skaitai knygas – kaupi žinias

Rugsėjo 23 dieną Tolkūnų ir Nedzingės kaimų jaunieji skaitytojai dalyvavo viktorinoje, kuri vyko Nedzingės bibliotekoje.

Skaityti daugiau...

Būti reikalingais

2022-uosius Seimas paskelbė Savanorystės metais. Kas yra savanorystė? Tai altruistinė veikla, dalies savo laiko, energijos, žinių ir asmeninės patirties atidavimas dirbant visuomenei naudingą darbą, negaunant už tai jokio piniginio atlygio.

Skaityti daugiau...