Senjorų dienos ir skaitmeninio raštingumo mokymai Kriviliuose

Spalio 19–23 dienomis Krivilių bibliotekoje vyko akcija „Senjorų dienos internete 2020“.

Skaityti daugiau...

Senjorų dienos Naujųjų Valkininkų bibliotekoje

Spalio 19–23 d. Naujųjų Valkininkų bibliotekos lankytojai senjorai stebėjo tiesiogines transliacijas „E. sveikata: judėkime ir sau padėkime“, „E. laisvalaikis: stebėkime ir kurkime“, „E. paslaugos: patogiai ir saugiai“, „E. saugumas: draugaukime ir neapsigaukime“, „E. sodas: planuokime, virtualiai, sodinkime realiai“. Visos temos buvo įdomiai pateiktos, informatyvios, o paskutinė – „Planuokime virtualiai, sodinkime realiai“ sulaukė ypač didelio susidomėjimo.

Skaityti daugiau...

Skaitmeninė savaitė Žilinų bibliotekoje

Tradicinėje projekto „Prisijungusi Lietuva“ akcijoje „Senjorų dienos internete 2020“ siekiama sudominti ir paskatinti Lietuvos senjorus daugiau ir drąsiau naudotis šiuolaikinėmis išmaniosiomis technologijomis, mokoma saugiai naršyti ir kritiškai vertinti informaciją.

Skaityti daugiau...

Senjorų dienos

Spalio 19–23 dienomis Dubičių, Nedzingės, Panočių, Senosios Varėnos bibliotekos dalyvavo akcijoje „Senjorų dienos internete 2020“. Stebėjo interneto transliacijas „E. sveikata: judėkime ir sau padėkime“, „E. laisvalaikis: stebėkime ir kurkime“, „E. paslaugos: patogiai ir saugiai“, „E. saugumas: draugaukime ir neapsigaukime“, „E. sodas: planuokime, virtualiai, sodinkime realiai“, kuriose savo srities ekspertai dalijosi žiniomis, patirtimi apie interneto ir technologijų privalumus. Transliacijų metu buvo užduodami klausimai, dalyvauta viktorinoje.

Skaityti daugiau...

Mokymai Panaros bibliotekoje

Spalio 20 ir 21 dienomis Panaros bibliotekoje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ mokymai pažengusiems.

Skaityti daugiau...

Čiulba ulba sakalas

Lietuvių liaudies daina „Čiulba ulba sakalas“ Naujųjų Valkininkų bibliotekoje prasidėjo rudeniška popietė, skirta Lietuvos liaudies dainininko, pasakotojo, tautosakos pateikėjo Petro Zalansko 120-osioms gimimo metinėms atminti.

Skaityti daugiau...