Taškai jūsų delnuose

Sausio 10 dieną Varėnos viešojoje bibliotekoje Arūnas Jonuškis pristatė savo knygą „Su džok – jūsų asmeninis gydytojas“.

Autorius papasakojo, kad Su džok terapija yra korėjietiška taškinio delnų masažo sistema, kad delnuose esantys taškai motinos gamtos dėka idealiai atitinka žmogaus kūno sandarą. Nykštį pakėlus aukštyn, o kitus keturis pirštus nuleidus žemyn, delnas tampa panašus į žmogų. Nykštys atitinka galvą, bevardis ir vidurinis pirštai – kojas, smilius ir mažylis – rankas. Taškai delnuose sudaro sumažintą organizmo struktūrą. Spaudydamas atitinkamus skaudžius taškus, kiekvienas žmogus gali atsikratyti arba išvengti sveikatos problemų. Apie su džok metodą pradėta rašyti 1987 metais, o jo atradėjui profesoriui Park Jae Woo įteiktas Maltos teisingumo riterių ordinas už siekį – sukurti tokią visuomenę, kurios kiekvienas narys būtų atsakingas už savo sveikatą. Įvaldyti su džok paslaptis gali kiekvienas, metodas absoliučiai saugus, jis negali pakenkti , nes yra sukurtas motinos gamtos, o ne sugalvotas žmogaus, jei spausime ne tą tašką, masažas bus tiesiog neefektyvus.
A. Jonuškis kiekvienam norinčiam parodė, kaip aptikti skaudžius taškus, patarė, kaip ir kiek laiko juos masažuoti norint atsikratyti konkrečių negalavimų, kaip masažams naudoti įvairias sėklas, pupeles, šiltą vašką. Sakė, kad išsami diagnostikos ir gydymo informacija bei pasveikusių žmonių liudijimai pateikti jo knygoje.