Pasitinkam sugrįžtančius paukščius

Kovo 23 dieną Dargužių bibliotekos skaitytojai atsiliepė į kvietimą paminėti Pasaulinę Žemės dieną. Juk pavasario lygiadienio – Pasaulinės  Žemės dienos proga organizuojami šventiniai reginiai, kūrybinės akcijos, išvykos į parkus, miškų tvarkymo, inkilų kėlimo akcijos, jau tapo tradiciniais.

Ta proga dargužiečiai įkėlė 10 inkilų sugrįžtantiems paukščiams buvusios mokyklos parke. Algio Gudonio pagamintą neįprastą, triaukštį (trijų landų) inkilą  pavadino „mūreliu“, kadangi šalia yra daugiabutis gyvenamas  mūrinis namas. Renginyje dalyvavo ir vaikai, ir suaugę, nepabūgę žvarbaus vėjo. Jie sakė, kad rūpintis Žemės išsaugojimu privalu kasdien ir privalu kiekvienam iš mūsų, o tą padaryti būtina pradedant savo kiemu, namų aplinka, darbo vieta. Įkėlę inkilus, bibliotekoje gėrė arbatą, dalinosi, džiaugsmu, kurį patyrė tėvai kartu su vaikais meistraudami „namukus“ paukščiams.