Vaikų Velykėlės – šventė mažam ir dideliam

Balandžio 3 dieną Valkininkuose organizuotas tradicinis „Naisių vasaros“ piešinių konkursas „Vaikų Velykėlės 2013“. Tai konkursas, puoselėjantis gražias lietuviškas tradicijas, ugdantis jaunąją kartą ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas.

Mažieji dailininkai piešė margučius, atspindinčius senovines marginimo tradicijas. Organizuota piešinių galerija, ja dar savaitę džiaugsis valkininkiečiai, užsukę į Varėnos kultūros centro Valkininkų filialą. Visų piešinių fotografijos bus išsiųstos pagrindiniam organizatoriui, kuris laimėtojus paskelbs gegužės 1 dieną ir dovanos jiems ekskursiją į Naisius.
Vaikai ne tik piešė, bet ir žaidė įvairius linksmus bei nuotaikingus žaidimus: susiskirstę į dvi komandas ieškojo paslėptų saldainių, rideno margučius, varžėsi sportinėse rungtyse. Renginio dalyviams įteiktos pagrindinio „Naisių vasaros“ organizatoriaus, mecenato ir globėjo Ramūno Karbauskio dovanos – kompaktiniai diskai su Vytauto V. Landsbergio jaunesniojo įdainuotomis dainomis ir pasakomis.

„Vaikų Velykėles” organizavo Valkininkų bibliotekos ir kultūros darbuotojos Aurelija Blažulionienė, Jolanta Molienė, šventę fotografavo Valkininkų klebonas Bronius Krakevičius.