Raktas į stebuklų šalį

Balandžio 2 dieną Nedzingės bibliotekoje vyko popietė, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Bibliotekininkė Irena Krutulienė papasakojo, kad ši šventė yra Hanso Kristiano Anderseno gimimo diena. Trumpai pristatė žymaus pasakininko kūrybą, supažindino su naujausiomis vaikų knygomis, saugomomis bibliotekoje.

Parodytas lėlių teatro spektaklis Martyno Vainilaičio kūrinio „Nykštukas Kilipštukas“ motyvais. Taip pat – scenos vaizdelis apie iš vaikų suplėšytų knygelių pabėgusius pasakų herojus karvytę ir meškiuką. Vaikai siūlėsi „pagydyti“ suplėšytas knygeles, kad jas galėtų skaityti kiti. Renginio dalyviai kolektyviai sukūrė pasakų knygą „Kuriame pasaką“. Išrinktas ir apdovanotas geriausias 2012 metų skaitytojas – Klaudijus Juškevičius.