Vaikų knygos diena

Balandžio 12 dieną Panaros bibliotekos skaitytojai vaikai susirinko į popietę „Vaikų knygos diena“, skirtą Tarptautinei vaikų knygos dienai.

Bibliotekininkė Nijolė Česnulevičienė papasakojo apie knygos dienos istoriją, jos reikšmę ir svarbą. Perskaitė Pat Moros tekstą „Skaitymo džiaugsmas“, kurį iš anglų kalbos išvertė Violeta Palčinskaitė. Gabija Dirsytė pristatė geriausią 2012 metų knygą vaikams – Linos Žutautės „Ferdinandas ir Pū“ ir skaitymo įspūdžiais. Veikė paroda „Vaikų knygos diena“, kurioje – naujausios knygos vaikams ir skaitytojų piešiniai mėgstamiausių knygelių motyvais. Vaikai deklamavo eilėraščius apie knygas: Ramutės Skučaitės „Raidės“, Violetos Palčinskaitės „Baltos lankelės, juodos avelės“, Janinos Degutytės „Spalvota knygelė“, Justino Marcinkevičiaus „Mano knygelės“. Padainavo dainelę „Du gaideliai“. Dalyvavo viktorinoje „Knygų pasaulyje“, žaidė žodžių loto (iš atskirų žodžių dėliojo knygų pavadinimus).