Tegu šypsosi vaikai

Birželio 1-ąją Vydenių bibliotekoje organizuota popietė „Tegul  šypsosi mūsų vaikai“. Veikė paroda apie vaikų gyvenimą, šventės, džiaugsmus, rūpesčius.

Renginio organizatorė, bibliotekos darbuotoja Irena Petrušienė pasveikino jaunuosius skaitytojus su Tarptautine vaikų gyvimo diena ir palinkėjo augti sveikiems, linksmiems ir tapti dorais Lietuvos piliečiais. Renginio metu vaikai klausėsi nuotaikingų dainelių: „Eik iš čia, eik iš čia, katinukai eik iš čia“, „Du maži varliukai“, „Du gaideliai“, „Mano batai“, šoko Ančiukų šokį,  žaidė įvairius žaidimus: „Grybų raut“, „Padainuosim mes sustoję“, „Skrido žvirblis“, „Jurgelis meistrelis“, minė mįsles. Visiems vaikams padovanoti įvairiaspalviai balionai.