Ar esi saugus internete

Birželio 7 dieną Krivilių bibliotekoje vyko pamoka vaikams  „Ar  esi saugus internete“. Internetas – puiki terpė dalintis savo kūryba, darbais ir patirtimi, ieškoti ir keistis bet kokia informacija. Deja, ten kaip ir gyvenime, žmones ir įžeidinėja, ir skriaudžia, ir apgaudinėja. Pamokos tikslas atkreipti mokinių dėmesį į žalingą informaciją ir neleistiną elgesį internete.

Bibliotekininkė Zita Varanavičienė supažindino su bibliotekoje esančiomis knygomis: „Saugus ir draugiškas internete pradedantiems“, „Saugus ir draugiškas internete moksleiviams“, „Mano interneto kelrodis“ ir kt.   Papasakojo, kaip apsisaugoti nuo elektroninių sukčių, kaip apsisaugoti nuo elektroninių patyčių, ką kiekvienas vaikas turėtų žinoti apie elgesį pasauliniame tinkle. Vaikai, susipažinę su taisyklėmis ir apibendrinę gautą informaciją, savo žinias pasitikrino atsakydami į saugaus interneto testus. Geriausias žinias parodė ir daugiausia taškų surinko Vita Jurgelevičiūtė, Aistė Smilginytė ir Mantvydas Kulieša. Nugalėtojai ir visi dalyviai buvo apdovanoti prizais ir skrajutėmis su taisyklėmis „Būk  internete saugus“.