Mūsų draugai gyvūnai

Kasmet spalio mėnesio 4-ąją minima Pasaulinė gyvūnų diena. Tą dieną Krivilių bibliotekoje vyko popietė „Gyvūnai – mūsų draugai“. Pasaulinės gyvūnų dienos misija - pagerbti visas gyvūnų gyvybės formas bei žmonijos ir gyvūnijos ryšį, padėkoti gyvūnams už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės.

Bibliotekininkė Zita Varanavičienė vaikams trumpai papasakojo apie žmogaus ryšį su gyvūnais, kad jie yra mūsų draugai, pagalbininkai ir šeimos nariai. Gyvūnai, būdami panašūs į mus, turi teisę niekada nejausti alkio ir troškulio, nepatogumo, baimės, skausmo. Pagarba gyvūnams – kiekvieno mūsų pareiga. Vaikai susipažino su bibliotekoje esančiomis knygomis ir žurnalais apie gyvūnus. Vėliau skaitė pasakų ištraukas iš knygos „Lietuvių pasakos apie žvėris, gyvulius ir paukščius“. Aptarę perskaitytas pasakas,visi vaikai papasakojo, kokius augintinius turi namuose, kaip jais rūpinasi.