Kalėdų belaukiant

Dargužių bibliotekos ir Dargužių amatų centro (Varėnos rajonas) darbuotojos gruodžio 9 d. organizavo Advento vainikų pynimo ir kalėdinių žaislų kūrybines dirbtuves.

Originalių šiaudinių žaislų gaminimo paslapčių mokė varėniškė tautodailininkė Eugenija Bakšienė, kuri įsitikinusi, kad šiaudiniai sodai, žaislai – ne tik namus puošia, bet ir apsaugo nuo blogio, atneša gėrį ir santarvę. Papuošti eglutę pačių pagamintais žaislais nėra taip sunku, tik reikia kantrybės, kruopštumo ir susikaupimo. Šiaudiniai žaislai gali būti įvairiausi: tai kūrėjo fantazijos vaisius.  Mokymų dalyviai džiaugėsi praleidę puikią popietę, išmokę surišti angeliukus bei kitus žaisliukus. Advento vainikus pinti mokė bibliotekininkė Rimutė Gudonienė ir amatų centro direktorė Sigita Švedė. Popietės dalyviai nusipynė po vainiką, kuris paruoš namus.

Dargužių bibliotekininkė Rimutė Gudonienė,  Dargužių amatų centro direktorė Sigita Švedė