Galvosūkių ir loginių žaidimų mėgėjams

Lapkričio 18 dienos vakarą bibliotekininkės pakviesti į Puodžių kaimo bendruomenės namus rinkosi galvosūkių, loginių žaidimų mėgėjai.

Atėjusieji pasiskirstė į keturias komandas po 4-5 žmones ir susigalvojo pavadinimus: „Rudeninės paukštės“, „Svaja“, „Lopai“ ir „Rudens lapas“. Reikėjo įveikti 11 geografijos, muzikos, istorijos užduočių, išspręsti vaikiškus loginius galvosūkius, parašyti žemaitiškų žodžių reikšmes, atspėti, kokios šalies patiekalas, koks Lietuvos muziejus, atspėti daiktą, esantį dėžėje. Iki pat pabaigos tarp komandų vyko apylygė kova, netrūko sveiko humoro, emocijų ir šmaikščių atsakymų. Komanda „Lopai“, paneigę posakį „Kaip laivą pavadinsi, taip jis ir plauks“, surinko 80 taškų ir tapo rudens sezono pirmojo proto mūšio nugalėtojais. Visi vakaro dalyviai dovanų gavo po kelias kryžiažodžių knygeles – galės ruoštis kitam turui, kuris vyks po dviejų savaičių.

Puodžių bibliotekos bibliotekininkė Veronika Tiškevičienė