Belaukiant stebuklingų švenčių

Gruodžio 20 dieną Krivilių bibliotekoje vyko popietė  „Kūčių nakties paslaptis, Kalėdų stebuklai“. Bibliotekininkė Zita Varanavičienė dalyviams papasakojo, kaip seniau žmonės laukdavo didžiųjų žiemos švenčių, o tas laikotarpis vadinamas adventu – vilties, tikėjimo,  susikaupimo, stebuklų laukimu.

Popietės dalyviai pasakojo apie advento papročius, tradicijas, burtus, orų spėjimus. Dalinosi šeimos patiekalų receptais kūčių ir šv. Kalėdų stalui. Skaiva Matijoškaitė ir Ina Matijoškienė papasakojo, kaip Kūčios ir Šv. Kalėdos švenčiamos kitose šalyse. Vėliau vaikai deklamavo eilėraščius apie žiemą, minė mįsles, žaidė žaidimus, piešė  kalėdinius simbolius, būrėsi  iš kūčiukų, vaišinosi saldumynais ir vaisiais.

Bibliotekoje veikė žvakių paroda „Trapiųjų žvakių šviesoje“.

Krivilių bibliotekos bibliotekininkė Zita Varanavičienė