Žaislai Kalėdų eglutei

Nuo gruodžio 15 dienos Puodžių bibliotekoje veikia skaitytojų pagamintų žaislų Kalėdų eglutei paroda. Tikrą žaliaskarę rankų darbo žaisliukais padabino jaunieji skaitytojai, pagaminę papuošimus iš įvairių medžiagų ir skirtingomis technologijomis.

Yra žaisliukų iš popieriaus, siūlų, makaronų, šiaudų. Akį džiugina megztos snaigės, meduolinės žvaigždutės ir eglutės, ažūriniai siūlų rutuliai, popieriaus lankstiniai, originalūs žaisliukai pasiūti iš veltinio, šiaudinės girliandos ir paukščiukai. Eglutė dar džiugins bibliotekos lankytojus iki sausio 6 dienos.

Bibliotekoje dėmesį patraukia ir nuotraukų stendas, kuriose užfiksuotos 2017 metais Puodžių kaimo bendruomenėje vykusių renginių akimirkos.

Puodžių bibliotekos bibliotekininkė Veronika Tiškevičienė