Jaunatviška energija liejosi per kraštus

Gruodžio 28-osios vakarą Varėnos viešojoje bibliotekoje – šventinė nuotaika. Varėnos jaunimo muzikos grupės „The Groovy Group“ nariai miesto gyventojams padovanojo nuostabų, šiltų šypsenų kupiną, gerą nuotaiką ir energiją skleidžiantį koncertą.

Muzikuojantys jaunuoliai sako, kad jų grupė susikūrė atsitiktinai, visiems nariams susitikus ir pajutus, jog juos visus vienija bendri interesai, ypatinga meilė garsui. „The Groovy Group“ vadovauja ir garsus į vietas sustato akordeonistas Nerijus Bakula su žmona Renata, o vokalu rūpinasi muzikos mokytojas Kęstutis Breidokas. Grupė aktyviai repetuoja, dirba, siekia ne tik gerų, bet ir puikių darbo rezultatų, nepamiršta ir klausytojams parodyti, ko išmoko. Jaunuoliai renkasi linksmą, džiuginantį repertuarą, kuris sužadina meilę muzikai, garsui, kelia klausytojų nuotaiką. Norėdami atsipalaiduoti, su palaima širdyse, išgauna ramius, švelnių ritmų garsus. Geriausias atlygis už triūsą – žavinčios klausytojų šypsenos.

Skambėjo populiarios melodijos ir dainos „So what?“, „I put a spell on you“, „Je veux“, „Feeling good“, „Mas que nada“, „Let it snow“, „Tequila“, „Sing sing sing“, „I don‘t know how to love him“  ir kt.

Džiaugiamės jaunųjų muzikantų pasiekimais ir linkime drąsiai žengti muzikos keliu tolyn. Švenčių proga sveikiname vokalistę Ronetą Saveiskytę, Eveliną Stonytę, grojančią klavišiniais instrumentais, gitaristus Tomą Stonį, Aidą Tamulevičių, saksofonininką Aurelijų Kauneckį, trimitininką Tautvydą Leikaitį, kornetininką Povilą Selevičių, būgnininką Modestą Ciparį ir jų mokytojus.

Daiva Armonienė, Varėnos viešosios bibliotekos metodininkė