Viskas apie duoną

Šv. Agotos dienos išvakarėse (vasario 4 d.) Valkininkų bibliotekos darbuotoja Danutė Blažulionienė organizavo ekskursiją į Prienų krašto muziejų, kuriame vyko edukacinė programa „Duonos kelias iki stalo“, kad kraštietės sužinotų daugiau kepimo paslapčių, o ateinančią dieną bažnyčioje būtų pašventinta valkininkiečių moterų kepta duona.

Duona kasdieninis maistas, žinomas kiekvienam nuo vaikystės. Vyresnio amžiaus žmonės ją kepdavo patys, jaunesnė karta pirkdavo parduotuvėse. Labai smagu, kad Valkininkų šeimininkės prisiminė namuose keptą duonelę, pasigamino raugo ir pradėjo dalintis juo su kaimynėmis, džiaugėsi kiekvienu nauju receptu, dalijosi patirtimi, kaip iškepti kepalus, neturint gero duonkepio. Viešnagėje visą duonos gaminimo procesą lydėjo pokalbiai  apie papročius, o duonelę šaunant į krosnį, stojo visiška tyla, kad kepalai nesuplyštų. Kol duonelė kepė,  apžvelgtas „grūdo kelias iki stalo“: nuo lauko arimo, rugelių pjovimo, kūlimo, malimo iki kepimo. Skambant liaudies  dainai  apie rugelius, įnešta ką tik iškepta duona. Grįžus į biblioteką, dar ilgai nesinorėjo skirstytis. Dalintasi įspūdžiais. Šilta duonele  kvepėjo  biblioteka. Ne veltui sakoma - duona šventa. Laikant kvepiantį kepaliuką rankose, nesinori pyktis, bendraujama su šypsena ir gera valia.  „Pats didžiausias džiaugsmas, kada pasiseka sudominti skaitytojus renginiu, įtraukti juos į praktinę veiklą, tuomet literatūros studijavimas ar informacijos paieška ta tema įgauna daug gilesnę prasmę“,- sakė D. Blažulionienė. Valkininkų bibliotekoje organizuota nuotraukų paroda „Viskas apie duoną“ sulaukė didelio pasisekimo.