Pasakų popietė

Vasario 8 dieną Krivilių bibliotekoje vyko literatūros popietė „Seku seku pasaką“.

Pasakų bobutė – bibliotekininkė Zita Varanavičienė, pasakojo apie  pasakos reikšmę, supažindino su bibliotekoje esančiomis šio žanro knygomis. Urtė, Aistė ir Daiva skaitė labiausiai patinkančias pasakas: „Pirštinė“, „Jaučio trobelė“, „Dangus griūva“. Į viktorinos  klausimus „Ar žinai, iš kokios mes pasakos?“ geriausiai atsakinėjo vaikai,  daugiausiai perskaitę pasakų knygų. Vaikai kūrė  pasakų  „Vištytė ir gaidžiukas“, „Ropė“ inscenizacijas, kuriose  bobutės vaidmenį atliko Miglė. Vaikai linksmai dainavo dainelę apie lapę Snapę, žaidė žaidimus „Ar viską pamatei“, „Paršiuk, kriu kriu“  dėliojo pasakų pavadinimus, žiūrėjo animacinį filmą H. K. Anderseno „Coliukė“ ir vaišinosi pasakų bobutės  paruoštais saldumynais.