Įpusėjus rugsėjui

Rugsėjo 15 dieną, prasidedant niūriems ir darganotiems orams, vis dar prisimenant vasarą, Perlojos bibliotekos skaitytojai vaikai susirinko į popietę „Vasara su knyga“.

Vaikai prisiminė, ką veikė šiltomis ir ilgomis vasaros popietėmis, varžėsi mini viktorinoje „Atspėk knygelės pavadinimą“, minė mįsles, iš atskirų žodžių dėliojo vaizdingus posakius, dalinosi vasaros skaitymo įspūdžiais. Kiekvienas dalyvis pristatė jam labiausiai patikusį kūrinį, skaitė jo ištraukas, papasakojo, ko moko pasirinkta knygelė. Mėgstamiausios vasaros knygos - Jono Avyžiaus „Stebuklingas miestas“, Vytauto V. Landsbergio „Arklio Dominyko meilė“, Kornelijaus Čiukovskio „Daktaras Aiskauda“, Joanne Rowling serija apie Harį Poterį ir kt. Daugiausia knygų perskaitė Regimantas Ciūnys ir Linas Baublys. Bibliotekininkė Nijolė Krivienė perskaitė Vytauto Tamulaičio pasaką-apysaką „Vieną kartą“ apie dorą katinėlį ir jo sunkią, pavojų ir nuotykių kupiną kelionę, padėkojo vaikams, kad nepamiršta skaitymo net vasarą.