Atgiję pasakų herojai

Nedzingės bibliotekoje veikia darbelių iš rudens gėrybių paroda, kurios tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą ir iš to gimstančias originalias meninės saviraiškos formas.

Ekspozicijoje puikuojasi ežiukai, delfinai, gaidys Giedorius, berniukas Žirniukas, raganiukas, Gyvybės medis ir daug kitų darbelių, kurie primena pasakų herojus.
Rodos visai neseniai žydėjo auksaplaukė vasara, o štai jau drąsiai karaliauja darganotas ruduo: variu padabinti medžiai, raudonais karoliais pasipuošę šermukšniai, rudens kraitės pilnos obuolių, moliūgų, cukinijų, bulvių, morkų, kopūstų. Tai pats geriausias laikas pasigrožėti tuo, ką mums dovanoja gamta, kas užaugo mūsų daržuose ir soduose, ką iš viso to gali sukurti žmogaus rankos ir savo darbais pradžiuginti bendruomenės narius.
Geriausių įvertinimų sulaukė brolių Ernesto ir Remigijaus Cibulko darbas „Piratų laivas“. Antrąją vietą laimėjo Gedvilės Zajančkauskaitės „Čipolinas“, trečiąją – Andrianos Jarmalavičiūtės „Princas ir princesė“. Už originalius darbelius vaikams įteikti prizai.
Renginį rėmė Nedzingės kaimo bendruomenė.