Meniniai darbeliai iš vaisių ir daržovių

Spalio 26 dieną Dargužių bibliotekoje vyko meninio vaisių ir daržovių pjaustymo – karvingo pamoka.

Ruduo dosnus įvairiomis gėrybėmis, todėl į biblioteką susirinko bendruomenės nariai, nešini pintinėmis, pilnomis vaisių, daržovių, margaspalvių medžių lapų. Dalyviai aptarė, kokių gražių darbelių galima pagaminti, dalijosi patirtimi. Sakė, jog karvingo sėkmę lemia ne tik specialūs įrankiai, šia veikla užsiimantiems reikalinga laki fantazija, polėkis eksperimentuoti, kantrybė.

Darbas tiesiog virte virė. Pagamintos vienos už kitas įdomesnės ir gražesnės skulptūrėlės: pelė iš citrinos, varlės iš agurko, įvairūs veidukai iš obuolių, žmogeliukai iš morkų ir moliūgų, kirmėlės iš bulvių ir erškėtrožių uogų, gulbė iš obuolio. Dalyviai džiaugėsi, jog tokiais darbeliais galima ir šventinį stalą papuošti, ir juos dovanoti vietoj įprastos gėlių puokštės.

Aktyviausi dalyviai: Rima Gudonienė, Stasė Puzienė, Irena Mikšinienė, Agnė, Greta ir Gabija Puzaitės, Ieva Kieraitė, Deivydas Lusas bei Justas Puzas.