Mes dar dainuosim

Matuizų bibliotekoje veikia paroda „Mes dar dainuosim“, skirta Matuizų moterų etnografinio ansamblio „Verbena“ 45-mečiui paminėti.

Štai jau 45 metai, kai aktyvios ir balsingos Matuizų kaimo moterys neleidžia jaunajai kartai užmiršti tų dainų, kurias dainavo jų tėvai, seneliai ir proseneliai. Per visus šiuos metus daug kartų keitėsi ansamblio dainininkai ir vadovai, repertuaras. Šiandien bibliotekos lankytojai gali susipažinti su etnografinio ansamblio pradininkais, atlikėjais, liaudies dainų populiarintojais. Karta keičia kartą, o Matuizų kaime liaudies dainos skambės ilgai ilgai...
Ekspozicijoje – lietuvių liaudies dainų rinkiniai, Matuizų etnografinio ansamblio istorija, straipsniai iš periodinių leidinių, ansambliečių nuotraukos, įvairūs apdovanojimai, dokumentai, liudijantys apie „Verbenos“ moterų dalyvavimą respublikinėse ir rajono šventėse.