Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Vilkiautinio bibliotekoje

Lapkričio 12 dieną Vilkiautinio bibliotekoje prasidėjo tradicinė Šiaurės šalių bibliotekų savaitė, pavadinta „Įvairialypė Šiaurė“.

Bibliotekos lankytojos Agnė Tenenytė ir Donata Basevičiūtė žvakių šviesoje mažiesiems skaitė ištrauką iš Thorbjørn Egner knygos „Peliukas-lipiukas Klasas“. Aptariant perskaitytą tekstą, dalyviai apibūdino žmonių ir pasakos herojų – gyvūnų gyvenimo ir  veiklos panašumus. Teminės popietės „Šiaurės šalių valgiai“ metu bibliotekininkė Dalija Tenenienė pasakojo apie Šiaurės šalių mitybą, jos įpročius, pagrindinius patiekalus, supažindino su keleto patiekalų receptais, surastais internete bei knygoje ,,Pasaulio valgiai“. Muzikos valandėlės metu dalyviai susipažino su Norvegijos, Suomijos, Danijos, Švedijos muzikos stiliais, muzikos grupėmis, internete klausėsi šių šalių muzikos.